Make It In Oradea

Make It In Oradea

Make IT în Oradea este o inițiativă non-profit dezvoltată de câteva companii locale cu profil tehnologic și IT alături administrația locală. Scopul principal al organizației este de a stimula ecosistemul local de tehnologie, prin urmare, își propune să creeze un mediu care să încurajeze inovarea, antreprenoriatul și dezvoltarea de tehnologii noi în Oradea.

<span class="title-highlight">Startup Talks by Make IT in Oradea </span>| Andreas Munk Holm: "Cei mai mulți fondatori nu au nevoie de investiție"
5 August 2025

Startup Talks by Make IT in Oradea | Andreas Munk Holm: "Cei mai mulți fondatori nu au nevoie de investiție"

Startup Talks, podcastul realizat de Make IT în Oradea și care apare și aici pe start-up.ro pentru comunitatea noastră l-a avut invitat pe Andreas Munk Holm, fondatorul EUVC, investitor și unul dintre actorii importanți ai comunității de startup-uri tech din Europa. În cadrful discuției cu David Achim Andreas contestă una dintre cele mai mari presupuneri din lumea startup-urilor: că toți fondatorii au nevoie de capital de risc.